YENİ İETT HATTI (KM70) HİZMETE GİRDİ

İETT, Sultanbeyli’nin her geçen gün geliştirdiği toplu ulaşım ağına bir yenisini daha ekledi. KM70 numaralı Sultanbeyli-Metro-Kartal otobüs hattı hizmete girdi.

Son dönemde her alanda hızlı bir gelişim sürecine giren Sultanbeyli’de,  Belediye ve İETT yetkilileri, vatandaşların ulaşımda rahat etmeleri için çalışmalarına devam ediyor.

Bu doğrultuda, son dönemde çok sayıda yeni hat hizmete girdi. Sultanbeylililer, TEM otoyolunu kullanan yeni hatlar, yeni güzergâhlar ve son model otobüslerle toplu ulaşımda devrim yaşadı.

İlçeye gelen hatlara bu hafta bir yenisi daha eklendi. KM70 numaralı hat, Sultanbeyli-Metro-Kartal arasında sefer yapacak.

KM70 hattının güzergahı
İETT yetkilileri, Sultanbeyli halkının metroya ve Kartal’a ulaşımında alternatif güzergah belirledi. Buna göre KM70 hattı, İETT Sultanbeyli peronlarından kalkıp Eşref Bitlis ve Fatih Bulvarlarından Petrol Yolu Caddesi’ne bağlanıyor. Necip Fazıl Caddesi üzerinden de yanyola inen otobüs, metroya, oradan Kartal’a gidiyor.

 
Resim
Çayırova Haber, Çayırova Haberleri, Son Dakika Çayırova Haberleri
Perşembe, 20 Ağustos 2015
Mustafa Malkoç Çayırova Belediye Başkan Yardımcısı oldu. Yaklaşık 1 yıldır Çayırova Belediyesi’nde Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini yürüten Mustafa... Devamını oku...
 Turizm ve Ulaşım Turizm ve Ulaşım Turizm Turizm